Scroll to Top

Mustafa Ceceli Bedel

By boredmonday / Published on Monday, 17 Feb 2014 19:52 PM / No Comments
Mustafa Ceceli Bedel Lyrics Genius Lyrics

Mustafa Ceceli Bedel Lyrics Genius Lyrics

Mustafa ceceli'nin, dmc etiketiyle yayınlanan "bedel" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te.söz & müzik: bilal sonses düzenleme: mustafa cecel. Bedel lyrics: düştüm etmiyorsun yardım da sanki hep sen vardın da tüm acılarım gizli her tebessümümün ardında kül oldum yandım da gül oldum soldum da İnfazın yargın. Geçtiğimiz ay yayınlanan söz, müziği bana, yorum ve düzenlemesi mustafa ceceli'ye ait olan 'bedel' şarkısına yapmış olduğumuz akustik video yayında! belli ar. Sanki hep sen vardın da. tüm acılarım gizli. her tebessümümün ardında. kül oldum yandım da. gül oldum soldum da. İnfazın yargın da senin olsun. kal kırma. demir attım tek limanımsın. uçuruma son bir adımsın. Let your judiciary and the execution be yours. stay, don’t turn me down. you're the only port i've anchored. you're one last step in the abyss. i said she wouldn’t stay. i beg you, lord, let me mislead. fires again, me again. again find a why to stay. if you’d enfold (me) in your arms again.

Mustafa Ceceli Bedel Ali Tunç Remix Youtube

Mustafa Ceceli Bedel Ali Tunç Remix Youtube

Mustafa ceceli "bedel": düştüm etmiyorsun yardım da sanki hep sen vardın da tüm acılarım gizli her tebessümümün ardında k. Düzenleme: mustafa ceceli mix & mastering: koray püskül klip yönetmeni: hasan kuyucu gitar: doğukan aydın bağlama: ali yılmaz "bedel" şarkı sözleri ile düştüm etmiyorsun yardım da sanki hep sen vardın da tüm acılarım gizli her tebessümümün ardında kül oldum yandım da gül oldum soldum da İnfazın yargın da senin olsun. Düştüm etmiyorsun yardımda sanki hep sen vardında tüm acılarım gizli her tevessülümü ardındakül oldum yandımda gül oldum suldumdainfazın yergında senin olsun kal kırmademir atım tek limanımsın uçuruma son bir adımsın kalmyacak dedim rabbim yalvarırım yanıtsınyine yangınlar yine ben yine kalsam bul bi neden yine.

Mustafa Ceceli Bedel Remix Youtube

Mustafa Ceceli Bedel Remix Youtube

Mustafa Ceceli Bedel şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli Bedel şarkı Sözleri

Mustafa Ceceli Bedel Emregitarofficial Youtube

Mustafa Ceceli Bedel Emregitarofficial Youtube

Mustafa Ceceli Bedel

mustafa ceceli'nin, dmc etiketiyle yayınlanan "bedel" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. söz & müzik: bilal sonses geçtiğimiz ay yayınlanan söz, müziği bana, yorum ve düzenlemesi mustafa ceceli'ye ait olan 'bedel' şarkısına yapmış olduğumuz mustafa ceceli new song bedel with lyrics subscribe for more and hit like if you like it comment the name of the song you pop müzik 2022 mustafa ceceli, nahide babashli, kayahan, tuğçe kandemir, koray avcı pop müzik 2022 mustafa ceceli, mustafa ceceli bedel مترجمة #ahmadmyousef انستغرام instagram ahmad.yousefay Şeymi dostum "yine yangınlar yine ben" mustafa ceceli tarafından ''bedel'in'' orjinal halini dinlemek için: mustafaceceli #bedel #canlı elektronik davul, klavye ve vokal performansına hazır mısın? keyifli dinlemeler mustafa ceceli irmak arıcı & mustafa ceceli'nin, dmc etiketiyle yayınlanan "mühür" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. salıncak #mustafaceceli #nigarmuharrem #burakbulut #kurtuluşkuş mustafa ceceli & nigar muharrem'in dmc & mahzen media mustafaceceli #ekinuzunlar #öptümnefesinden mustafa ceceli & ekin uzunlar'ın, dmc etiketiyle yayınlanan "Öptüm nefesinden" semicenk & mustafa ceceli'nin, eva records & dmc etiketiyle yayınlanan "dayan" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd bedel beğenip abone olarak destekte bulunan herkese teşekkür ediyorum. İyi seyirler dilerim. lyrics: düştüm etmiyorsun

Related image with Mustafa Ceceli Bedel

Related image with Mustafa Ceceli Bedel

Leave a Reply

Your email address will not be published.