Rafonix Dzwoni Na Dzwki Kompilacja

Rafonix Dzwoni Na Dz Wki Kompilacja Reaction Youtube

Rafonix Dzwoni Na Dz Wki Kompilacja Reaction Youtube

Jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę :)jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał :). 👉 zapraszam do subskrybcji kanału oraz zostawienia dzwoneczka aby być na bieżąco! 🔔🔔🔔🔔 👉kanaŁ rafonixa: channel uczugedi. Jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę :)jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał :)link do kanaŁu rafonixa. Jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę :)jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał :). Rafonixa terminator ,tamte miasto, teksty znowu mojego teksty typ rafonix na plecach. bronie mi zabrał. chłop choinką biegawale najlepsze ciosa w pizde! ty kurwo, uciekłem ze starym na plecach. chojiniarz jebany. rafonix isamu zakłady bukmacherskie. oteksty pizde mnie połamali. noo rafonix mamty znowu ktoś dzwoni i pewnie ten lekarznie.

Rafonix I Najlepszy Telefon Ever Honda Leży W Rowie R

Rafonix I Najlepszy Telefon Ever Honda Leży W Rowie R

Na pytanie "co się stało u rafona?" "co działo się na wykopie?" "co odjebał rafonix?" odpowiem tradycyjnie streszczeniem pozwolę sobie wrzucić to też na mój tag i tag daniela, bo poniekąd dotyczy to daniela. to co dzisiaj odjebał rafon to ja nie xddd 0. zrobił drunkstream i wypił kilka desperadosów. Na pytanie "co się stało u rafona?" "co działo się na wykopie?" "co odjebał rafonix?" odpowiem tradycyjnie streszczeniem pozwolę sobie wrzucić to też na mój tag i tag daniela, bo poniekąd dotyczy to daniela. to co dzisiaj odjebał rafon to ja nie xddd 0. zrobił drunkstream i wypił kilka desperadosów. Rafonix rozpoczyna typowy streamek ze swoim ziomeczkiem zakolakiem zabawa się kręci a procenty się leją równolegle na yt swój stream prowadzi norbert "dis" gierczak pokaż spoiler potężny ork jest już wkurwiony tym, że inny ziomek z jego branży niejaki marcin "xayoo" majkutasziarz na swoich streamach ciągle ciśnie po orku.

Rafonix Dzwoni Na Dz*wki (kompilacja)

zapraszam do subskrybcji kanału oraz zostawienia dzwoneczka aby być na bieżąco! ❌ kanaŁ rafonixa: zapraszam do subskrybcji kanału oraz zostawienia dzwoneczka aby być na bieżąco! ❌ kanaŁ rafonixa: jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę 🙂 jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał 🙂 link do kanaŁu rafonixa jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę 🙂 jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał 🙂 dymy here tipanddonation miziu może jakaś mała wspomoga mnie mordo ? 🙂 dymy here ❌ zapraszam do subskrybcji kanału oraz film jest urywkiem z live z kanału rafonix rafonix channel uc6g5sqonobrhvji67jsn7hq. dymy here tipanddonation miziu może jakaś mała wspomoga mnie mordo ? 🙂 dymy here ❌ zapraszam do subskrybcji kanału oraz jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę 🙂 jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał 🙂 link do kanaŁu rafonixa kontakt do kanału arnes: [email protected] . jeśli filmik się spodobał zostaw łapkę w górę 🙂 jeśli chcesz być na bieżąco z filmami to subskrybuj kanał 🙂 link do kanaŁu rafonixa telefony kanał rafonix'a m. channel uc6g5sqonobrhvji67jsn7hq.

Related image with Rafonix Dzwoni Na Dzwki Kompilacja

Related image with Rafonix Dzwoni Na Dzwki Kompilacja